031-37735360 info@kiancontrol.com

مسابقات جهانی مهارت

یک برنامه آموزشی حرفه‌ای است که هر دو سال یک بار در کشورهای مختلفی  برگزار می‌شود. رقابت‌کنندگان از بیش از ۶۰ کشور در مسابقات شرکت می‌کنند و در رشته‌ های مختلفی با استاندارد های جهانی رقابت می کنند.

این مسابقات در حال حاضر در ۴۵ رشته اصلی و ۴ رشته نمایشی برگزار می‌شود. در سال ۲۰۱۷ مسابقات در شهر ابوظبی امارات متحده عربی برگزار شد ، نزدیک به ۱۰۰۰ رقابت‌کننده از ۵۳ کشور در ۴۶ رشته به رقابت پرداختند . آخرین دوره مسابقات در سال ۲۰۱۹ در شهر کازان – روسیه برگزار شد. کمپانی های مختلفی در برگزاری این مسابقات شرکت می کنند.

شرکت فستو آلمان هم یکی از این کمپانی ها است، که مرکز آموزش فستو با یازده تیم فرایند های اصلی یک تصویه خانه آب و فاضلاب را شبیه سازی کرده اند و در این مسابقات جایزه دریافت کرده اند.

مرکز آموزش شرکت فستوپنوماتیک ایران همکار رسمی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در زمینه برگزاری و آموزش کاراموزان رشته های مکاترونیک و آکواترونیک در مسابقات ملی مهارت جهت حضور در مسابقات جهانی worldskills فعال می باشد.

شرکت کیان کنترل آپادانا نماینده فستو پنوماتیک ایران با همکاری اداره کل فنی و حرفه ای استان اصفهان در سال های متوالی اسپانسر و برگزار کننده مسابقات آزاد کشوری و استانی مهارت بوده است.

در سال ۲۰۱۷ در مسابقات در سطح کشوری شرکت کنندگان یک مدال نقره و در سطح جهانی در شهر ابوظبی یک مدال طلا در رشته آکواترونیک کسب کردند. همچنین در مسابقات جهانی در کشور برزیل دو مدال نقره به شرکت کنندگان ما تعلق گرفت.

مسابقات آزاد مهارت کشوری در رشته های مهارت فناوری آب و مکاترونیک در سال 1399 به میزبانی اداره کل فنی و حرفه ای استان اصفهان و اسپانسری شرکت مهندسی کیان کنترل در خلال برگزاری نهمین نمایشگاه آب و تاسیسات آب و فاضلاب استان اصفهان برگزار شد.

دوره بعدی مسابقات ملی مهارت قرار است در شهر شانگهای، چین برگزار شود.

شروع گفتگو
کارشناس آنلاین ما
سلام
آیا به صحبت با کارشناس ما علاقمند هستید؟