031-37735360 info@kiancontrol.com

اتوماسیون فستو در صنایع خودروسازی

هیچ صنعت دیگری به طور کامل و دقیق مانند صنایع خودروسازی در حال تبدیل شدن به  Industry4.0  نیست. زنجیره‌های ارزشمند پیچیده، تولید به موقع، تولید شبکه‌های وابسته به اجزای هوشمند، تکنولوژی‌های کنترل صحیح و قابل انعطاف، روش‌ها و راهکارهای یکپارچه با استفاده از سیستم پنوماتیکی فستو، سیستمهای الکتریکی یا ترکیبی از هر دو فناوری از ویژگیهای اصلی این تجهیزات درنظر گرفته میشوند. همچنین کیان کنترل آپادانا نمایندگی فستو به عنوان یک اصل مهم تمام این سیستم ها را از نظر انرژی و ایمنی کارآمدتر می‌سازد.

پرس شاپ (Press Shop)

جابه جایی دقیق در بخش پرس

در صنایع خودروسازی نکته اصلی در این قسمت است که تجهیزات تحت تاثیر و همچنین در معرض نیروهای بزرگ و شدید، به طور دقیق و با بیشترین سرعت ممکن کار کنند. صنایع خودروسازی علاوه بر آن برای این قسمت راهکارهایی به منظور کنترل بسیار دقیق در کنار وظایفی که از طریق بازوهای رباتیک (نگهدارنده‌ها) صورت میگیرند از قبیل تغذیه، جدا کردن ورق فلزی، بلند کردن و حمل و نقل که از لحاظ استحکام و هم از نظر اقتصادی تایید شده‌اند، ارائه میشوند.

قسمت بدنه (Body shop)

جوشکاری دقیق و کنترل در بخش بدنه (پیکره)

تولید بدنه در صنعت خودرو وظیفه‌ایی برای روبات‌های جوشکار است. راهکارهایی با دوام باید ورق فلزی را با دقت و بصورت متوالی موقعیتیابی کرده و همچنین برای خط تولید  قطعات کوچک و اجزای جوشکاری با هوای فشرده و آب خنک کننده را تهیه نمایند.

سیستم رنگ آمیزی (Painting System)

سیستم های رنگ آمیزی با سرعت بالا و بدون خطا

تأمین هوای فشرده شده دقیق و پایدار، به میزان قابل توجهی به کیفیت ساخت بدنه اتومبیل که از طریق بخش رنگ آمیزی با سرعت بالا و با کیفیت یکنواخت در حال حرکت است، کمک میکند. شرکت فستو طیف وسیعی از راه کارها و بخش‌ها را در این رمینه ارائه میدهد.

خطوط پیشرانه

سرعت قابل قبول در بخش انتقال قدرت و توان تولیدی

شرکت فستو اجزا و سیستم‌هایی را برای حرکت دقیق و سریع اجزاء و بصورت تکمیل شدن یک محصول در خط تولید به منظور اطمینان از حمل و نقل سریع و همچنین وظایف نظارت با دقت بالا را ارائه میدهد. این اجزا شامل سنسورهای موقعیتیاب و سیستم‌های پردازش تصویر می‌باشند.

مونتاژ نهایی

مونتاژ نهایی با اطمینان بالا

ما برای تعامل انعطاف پذیر و ایمن بین انسان و ماشین، راهکارهای مناسبی را برای توالی‌های حرکتی کاملا خودکار ارائه میدهیم. این اعمال شامل مؤلفه‌ها و اجزایی برای موقعیتیابی قابل اطمینان و سبد محصولات گسترده برای کنترل و مونتاژ و همچنین بازوها (نگهدارنده‌ها) و اجزای مختلفی برای سیستم‌های وکیوم می‌باشند. ما همچنین در مکان‌هایی که در آن نیروها و بارها به صورت ارگونومیکی منتقل میشوند، پشتیبانی فنی ارائه میدهیم.

همکاری در تامین کنندگان  سطح یک

راهکارهای اتوماسیون برای تامین کنندگان سطح یک

این مساله مهم نیست که شما بر روی درایوها یا شاسی‌ها، قسمت بیرونی و داخلی کار میکنید، یا تولید کننده قطعات الکترونیکی یا لاستیک هستید، شرایط موجود چالش برانگیز و شامل فشارهای هزینه ای بسیار زیاد هستند. تامین کنندگان سطح یک بدون توجه به مکانی که به آن نیاز دارند، به یک راه حل فنی بهینه و کارآمد در کمترین زمان ممکن و با حداقل تلاش نیاز دارند. اغلب آنها نیاز به یک ترکیب از فناوری استفاده از پنوماتیک و الکتریکی نیاز دارند.

تولید انعطافپذیر

چرخه عمر وسایل نقلیه با گذر زمان کوتاه‌تر میشود و تولید کنندگان خودرو هر ساله مدل‌های بیشتری را ارائه و معرفی می‌کنند. اما ساخت انواع وسایل نقلیه در یک خط تولید واحد هنوز که هنوز است یک چالش بزرگ است، زیرا ابزار و وسایل جانبی همیشه برای یک نوع خودرو واحد طراحی شده‌اند.اگر خط تولید به صورت انعطاف‌پذیر طراحی شود، این فرصت ایجاد می‌شود تا از تغییر و تبدیل ابزارها جلوگیری کرد. بنابراین نکته مهم آن است که در زمان صرفه جویی می‌گردد و زمان در چرخه تحت تأثیر قرار نمی‌گیرد. خدمات فنی و راهکارهای ما این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که اجزای مختلف (به عنوان مثال درهای جانبی) برای انواع مختلف وسیله نقلیه را بدون تغییر ابزارهای پیچیده  در یک خط تولید به کار ببرید.

شرکت فستو با خدمات زیر از شما پشتیبانی می کند:

  • چیدمان اجزا
  • پشتیبانی مهندسی
  • مشاوره در محل

فراتر از این، شرکت فستو برای کاربرد شما زیر سیستم های تطبیقی مناسب را ارائه می دهد:

  • سیستم های هندلینگ کامل
  • سیستمهای بازویی (گریپرها)
  • راه حل های کامل و مناسب
شروع گفتگو
کارشناس آنلاین ما
سلام
آیا به صحبت با کارشناس ما علاقمند هستید؟