031-37735360 info@kiancontrol.com

اتوماسیون فرآوری و بسته بندی مواد غذایی

در صنایع غذایی و آشامیدنی به لحاظ حساسيت بالا در زمینه کیفیت محصول و رعایت موازین بهداشتی، به كارگيري سيستم هاي كنترل و مانیتورینگ از اهميت ويژه اي برخوردار است. اتوماسیون پنیوماتیکی و الکتریکی بی‌نقص و به‌روز ما در این زمینه این گونه نیازمندی‌ها را برآورده میسازد به طوری که فستو در این راستا علاوه بر محصولات و سیستم‌ها، راهکارهایی با کیفیت بالا، اطمینان بالا برای کارخانه و پروسه اتوماسیون ارائه می‌دهد. اجزای مناسب فستو برای سیستم‌های تولیدی شما، تولید اقتصادی محصولات غذایی باکیفیت را ممکن می‌سازد. محصولات، پیشنهادات و خدمات منتخب ما در هر مکانی که تولیدات شما واقع شوند، در سطح کشور در دسترس هستند. کیفیت و پایداری سخت افزاری بالای فستو ، تنوع ماژولهای توسعه ، قیمت مناسب ، خدمات فنی متمایز کیان کنترل، شبکه فروش فستو و خدمات گسترده و ویژگی‌های برنامه نویسی و نرم افزاری منحصر به فرد کیان کنترل و تجربه در صنایع غذایی استان اصفهان را می توان از دلایل انتخاب مشتریان برشمرد.

خدمات ما در تولیدات نوشیدنی

پرکردن بطری نوشیدنی و بسته بندی با بازدهی بالا

شرکت فستو متناسب با هر سلیقه، آب، آب میوه و …. به شما فناوری پرکردن مطمئن و بهینه نوشیدنی را ارائه میدهد. اتوماسیون هوشمندانه میتواند تولید نوشیدنی را بهینه کند، از ساخت بطریها تا خط پرکننده نوشیدنی‌ها تا پایان خط بسته‌ بندی. قیمت مناسب فستو، قابلیت اطمینان فستو و سرعت ربات‌ها انقلابی در اتوماسیون صنایع غذایی و نوشیدنی بوجود آورده است. کیان کنترل آپادانا به عنوان نمایندگی فستو توانسته در این حوزه رباتهایی را جهت فعالیت در قسمتهای مختلف صنایع غذایی و نوشیدنی استان اصفهان ارائه و پشتیبانی نماید.

فرآوری گوشت بصورت خودکار و با اطمینان بالا

بهداشت و سلامت در فرآوری گوشت از اهمیت بالایی برخوردار است. هر کدام از سیستمهای شما، از ذبح گرفته تا فرآوری گوشت تا بسته‌بندی، هنگام جلوگیری از آلودگی باید از دقت بالایی برخوردار باشند. به همین دلیل ما در فستو راهکارهای اتوماسیون پنیوماتیکی و برقی که برای فراورده‌های گوشتی مناسب هستند را ارائه میدهیم. این سیستم‌ها  با استفاده از طرح بهداشتی ساخته شده‌اند و همچنین بسیار مقاوم در برابر تأثیرات خارجی هستند و از همه مهمتر تمیز کردن آنها آسان است.

وظایف بخش پردازش گوشت از نظر جسمی چالش برانگیز ، تکراری و مستعد کمبود کارگر است. با وجود پتانسیل اتوماسیون، تنوع ذاتی گوشت و خصوصیات تجاری زنجیره تأمین، اجرای گسترده سیستم‌های خودکار را محدود کرده است. این موضوع مزایا و چالش های بالقوه را توصیف می کند و به طور کلی برخی از تجهیزات رباتیک و اتوماسیون موجود و در حال توسعه برای فرآوری گوشت گاو ، گوشت بره را بیان می کند. از ماشین آلات ساده گرفته تا رباتهایی که به کمک پردازش تصویر ، سرعت اتوماسیون خطوط برش گوشت را افزایش می دهد در حالی که ایمنی کارگر و محصول را افزایش می دهد.

اتوماسیون صنایع لبنیات

راه حل های اتوماسیون ایمنی و بهینه برای تولید پنیر در لبنیات

فستو شما را در فرایند کامل تولید محصولات، سیستمها و خدمات برای فرآوری خودکار شیر پشتیبانی میکند. در صنایع لبنی در سراسر جهان، پیروی از استانداردهای زیست محیطی و ایمنی غذایی که همیشه در حال تغییر هستند، افزایش عمر تجهیزات، افزایش هزینه انرژی ، مواد اولیه و تدارکات، نیاز به نوسازی و بهینه سازی کارخانه دارد. که روند به سمت چرخش سریع تر، ادغام نزدیکتر برنامه ریزی تولید با تدارکات و دیجیتال سازی عملیات تولید است.

توسعه راه حل های اتوماسیون هوشمند برای شرکت های صنایع لبنی چیزی بیش از دانش فنی سیستم نمی‌خواهد. تجربه صنعتی و دانش در مورد ساختارها و فرآیندهای پیچیده در یک محیط تولید لبنیات یا پنیر به همان اندازه مهم است. ما با بیش از 16 سال تجربه در اتوماسیون فرآیند برای شرکت های فرآوری شیر، می دانیم که چگونه نیازهای گسترده صنایع لبنی را برآورده کنیم. ساختار کارکنان صنعت محور ما ، متشکل از مهندسان فرآیند ، مهندسان برق ، دانشمندان کامپیوتر و تکنسین های مواد غذایی بسیار واجد شرایط ، نیز شایسته ذکر ویژه ای هستند.

خدماتی که در این صنعت ارائه میکنیم:

نصب و راه اندازی، تهیه و فرآوری شیر، تهیه کشک ، پرکردن / تقسیم کردن،  پرس پنیر،  قالب گیری، نمک زدن، بالغ شدن

صنایع آرد و نانوایی و شیرینی پزی

راهکارهای اتوماسیون بهداشتی، تمیز، آسان و بادوام برای تولید آرد، نان و شیرینی پزی. از انبار کردن مواد اولیه تا تولید خمیر، پختن و بسته بندی. فستو راهکارهای سیستم آماده برای نصب و خدمات مناسب برای فرآیند تولید شما را ارائه میدهد.

ما راه حلهای مناسبی برای این نیازها ارائه میدهیم:

  • صرفه جویی در وقت با استفاده از اجزای تمیز کننده
  • عملکرد اجزاء در دماهای بالا و پایین
  • حرکتهای برش دقیق با نتایج قابل تکرار
  • راهحلهایی برای بسته‌بندی قابل اعتماد با انعطاف پذیری بالا

 

صنعت بسته بندی

اتوماسیون برای صنعت بسته بندی

آرام و سریع، تمیز و ایمن، متغیر و انعطاف پذیر- این موارد مورد نیاز برای شرکتهای بستهبندی است. شما اغلب میتوانید با تکیه بر راهحلهای اتوماسیون فستو، از اجزای منفرد (مجزا) تا زیر سیستمهای آماده برای نصب، وظایف بسته بندی خود را کارآمدتر کنید. ما در سراسر جهان پشتیبانی مورد نیاز برای شما را ارائه میدهیم.

ایمنی و بهداشت مواد غذایی

تولید مواد غذایی جنبهای از اعتماد است و ایمنی مواد غذایی برای یک برند ضروری است. هرچیزی که به سفره مردم ختم میشود باید به طور پاکیزه تولید شود. این امر به یک طراحی سیستم هوشمند و مؤلفههای ایمن از مواد غذایی نیاز دارد که از فرآیند تولید ساده، کارآمد و قابل اعتماد پشتیبانی میکنند. فستو راهحلهای اتوماسیون مناسب و همچنین تخصص صنعت برای تولید مواد غذایی ایمن را ارائه میدهد.

شروع گفتگو
کارشناس آنلاین ما
سلام
آیا به صحبت با کارشناس ما علاقمند هستید؟