031-37735360 info@kiancontrol.com

شرکت جهان فولاد پیشرو

شرکت بازرگانی جهان فولاد پیشرو با بیش از ۲۲ سال حضور در بازار فولاد ایران،از بزرگترین و تواناترین واردکنندگان و توزیع کنندگان ورق های فولاد فنری، ورق های خام پر کربن، ورق های استنلس استیل و همچنین فلزات رنگین در کشور می باشد.
با توجه به عدم سرمایه گذاری بخش خصوصی و یا دولتی جهت راه اندازی کارخانجات تولید محصولات فوق در داخل در نتیجه لزوم تهیه این محصولات از خارج از کشور جهت تامین نیازهای ضروری و حیاتی صنایع مختلف،این شرکت با بررسی دقیق و نیازسنجی کارخانجات داخلی و شناسایی ظرفیت بازار، اقدام به واردات و دپوی این محصولات با ظرفیت قابل توجه نموده است به طوری که همواره انبار این شرکت آمادگی تامین نیاز حداقل ۳ ماه بازار داخل را دارا می باشد.
واردات سالیانه ۳۰.۰۰۰ تن انواع فولاد فنر و فولاد ضدزنگ و اختصاص انبار خصوصی با ظرفیت ۵.۰۰۰ تن و همچنین امکانات برش و تبدیل ورق های فوق به ابعاد درخواستی مشتریان در داخل این مجموعه، شرایطی را جهت حفظ اطمینان و اتکا بیشتر مصرف کنندگان داخلی به این شرکت فراهم نموده است.
اعتبار، قدرت رایزنی و ارتباطات قوی این شرکت با بیش از ۲۰ شرکت تولید کننده فولاد در جهان، بهره گیری از تجارب مدیریتی، تخصص پرسنل و همچنین توجه ویژه به کیفیت و تنوع محصولات وارداتی و ارائه قیمت های رقابتی تعیین کننده ترین عوامل موفقیت مجموعه جهان فولاد پیشرو می باشند.
شروع گفتگو
کارشناس آنلاین ما
سلام
آیا به صحبت با کارشناس ما علاقمند هستید؟