031-37735360 info@kiancontrol.com

صنایع آب و پساب

داشتن مسئولیت برای آب به معنای وظیفه‌ای به منظور مراقبت است. آب، به ویژه آب آشامیدنی، به کالایی با ارزش و اغلب گران قیمت تبدیل شده است. اطمینان از اتوماسیون بهینه فرایندهای تصفیه آب و فاضلاب بسیار لازم و حیاتی است. این امر باعث کاهش هزینه‌ها میشود و در عین حال، شرایط را به منظور حفظ کیفیت بالای آب به طور دائم فراهم می‌نماید. شما می‌توانید به تجربه چندین ساله کیان کنترل و فستو در استفاده از تکنولوژی آب شهری و صنعتی اطمینان کنید و این فرصت را دارید که همه چیز را از یک منبع واحد دریافت کنید. کیان کنترل به عنوان نمایندگی فستو دارای رزومه ی درخشان و پروژه های موفق در این حوزه ها میباشد.

هوشمندسازی سیستم های تصفیه آب و فاضلاب از ملزومات این صنعت محسوب می شود. هوشمند سازی باعث می گردد خطاهای ناخواسته ی سیستم تا حد چشمگیری کاهش یافته و سیستم در هر لحظه به طور کامل تحت کنترل اپراتور باشد. شرکت فستو این افتخار را دارد با ارایه محصولات هوشمند مشاوره های فنی در زمینه ی اتوماسیون صنعتی شامل هوشمند سازی، بهبود و به روز رسانی سیستم های تصفیه آب و فاضلاب، معرفی محصولات جایگزین برای سایر برندها، بروز رسانی کالاهای قدیمی و معرفی محصولات جدید با کیفیت و اقتصادی، فروش و خدمات پس از فروش با استاندارد فستو جهانی را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

پنیوماتیک؟

فناورى موثر، کافی است نگاهى گذرا به صنعت بیاندازید، خواهید دید اتوماسیون هایى که از پنیوماتیک استفاده مى کنند بسیار کارا تر بوده و مزایاى تکنولوژیکى فراوانى دارند. به عنوان مثال بیشترین قابلیت اطمینان ، بیشترین بازده در کمترین فضاى ممکن، طراحى مقاوم و عملکرد مطمئن، مقاوم در مقابل بارگذارى بیش از ظرفیت استفاده در محیط هاى سرباز بدون مشکل راندمان، انرژى بالا و مقاوم در برابر انفجار نمونه هایی از مزایای استفاده از پنیوماتیک در اتوماسیون هستند.

با فستو کمتر هزینه کنید و با استفاده از مشاوره هاى صحیح و فنی یک متخصص صنعت اتوماسیون هزینه های تمام شده پروژه ها را کاهش دهید. با استفاده از ایده هاى جدید، سیستم هاى صحیح و راه کارهاى مناسب، پیچیدگى ها کاهش یافته و قابلیت اطمینان سیستم نیز افزایش می یابد.

 

شروع گفتگو
کارشناس آنلاین ما
سلام
آیا به صحبت با کارشناس ما علاقمند هستید؟